MOC KOBIETY

Kochane Kobiety! 

Mam dla Was wspaniałą wiadomość. Już 15 września rusza MOC KOBIETY, niezwykły projekt dla kobiet – trzymiesięczny cykl spotkań i warsztatów ze wspaniałymi, inspirującymi kobietami. Wśród nich kobiety zajmujące się dziennikarstwem, biznesem,sztuką, mentoringiem, jogą, wyczynową jazdą na motocyklu, japońską sztuką walki mieczem… Kobiety Mocy, inspirujące i charyzmatyczne, z którymi warto się spotkać i poznać je bliżej. 

Jednak nie byłoby Mocy Kobiety, gdyby nie moje spotkanie z Magdaleną Lerczak, burmistrz Bielan odpowiedzialną m.in. za sprawy kultury w tej części Warszawy. Zgodziła się ze mną, że ubiegłoroczny projekt pn. Siła i piękno Kobiety, który odbył się w ramach Bielańskiej Akademii Umiejętności, warto kontynuować w wersji rozbudowanej.

I tak we wrześniu program wygląda następująco:

15.09. godz. 10.00-14.00 WARSZTATY Sztuka Dzikości 2. Dziewczyna, Matka, Starucha – odkryj moc kobiecych archetypów – prowadząca Joanna Grabowiecka, reżyserka teatralna, scenografka, trenerka rozwoju osobistego, pomysłodawczyni i realizatorka Mocy Kobiety, a także zrealizowanych we współpracy z Bielańską Akademią Umiejętności cykli: Siła i piękno Kobiety, spotkań i warsztatów dla kobiet oraz NieDzielnego Mężczyzny, spotkań i warsztatów dla mężczyzn.

Opis warsztatów:

Aby w pełni uruchomić nasz kobiecy potencjał, dobrze jest uświadomić sobie, że na każdym etapie życia możemy się skomunikować z pradawną archetypiczną trójcą, tj. z Dziewczyną, Matką i Staruchą. Każda z nich ułatwia nam dostęp do innego rodzaju kobiecej energii (np. ciekawości, dawania życia, czy wizji). 

W czasie warsztatu poprzez pracę z ciałem, głosem i wyobraźnią zaproszę cię w podróż, dzięki której będziesz mogła odkryć/uruchomić/odnowić w sobie dostęp do energii stwórczej Matki, mądrości Staruchy i wrażliwości Dziewczyny, a także dowiesz się, jak umiejętnie czerpać z tych zasobów. 

Kobieta świadoma swojego potencjału potrafi utrzymać w stanie równowagi wszystkie najlepsze cechy Dziewczyny, Matki i Staruchy.

Zapraszam Cię serdecznie,

Joanna Grabowiecka

22.09. godz. 10.00-14.00 WARSZTATY Joga jest kobietą. I jest dla ciebie! – prowadząca Małgorzata Galecka, absolwentka Wydz. Nauki o Zdrowiu AM w Warszawie, instruktorka Hatha Joga, właścicielka szkoły Satwa Joga.

Opis warsztatów:

Warsztaty dla tych, które chcą jogę odkryć i/lub dowiedzieć się o niej czegoś nowego, np. o zdumiewających zaletach jogi twarzy).
Dla Kobiet, ponieważ joga, jak kobieta, potrafi mieć różne oblicza.
Zaskakuje, relaksuje, daje wycisk. Joga zmienną jest.
Poznasz wiele asan (pozycji) mających wpływ na ciało i umysł. Powiem Ci jak praktykować, by było to przyjemne, bezpieczne, i przynosiło jak najwięcej efektów. Zadbasz o swój wygląd praktykując łagodną sesję jogi, ucząc się zestawu asan twarzy, i o umysł głęboko się relaksując.
Jednym zdaniem: Będzie to czas dla ciała i ducha w aspekcie bardzo kobiecym.
Nie opiszę planu warsztatu. Razem zdecydujemy, na co zwrócić uwagę, czemu poświęcić więcej czasu. Opowiem Ci o sobie.

Zapraszam,

Gośka Galecka, właścicielka Szkoły Satwa Joga, przyjaciółka, mama, kobieta

27 września, godz. 19.00 SPOTKANIE z Olgą Kozierowską, dziennikarką biznesową, działaczką społeczną, mówczynią motywacyjną, trenerką i mentorką oraz założycielką Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, która od ponad 9 lat wspiera rozwój zawodowy i osobisty kobiet w Polsce.

Olga Kozierowska prowadzi autorskie audycje na antenie radia Chilli Zet. Jest felietonistką, autorką trzech książek, audiobooka „21 Dni Przebudzenie” oraz cyklu „Update” na audioteka.pl. Wcześniej związana z TVN24 i TVP2. Od lat szkoli kobiety bazując na praktycznej wiedzy, badaniach w zakresie identyfikacji potrzeb rozwojowych kobiet w Polsce i na świecie oraz doświadczeniach własnych. Współtwórczyni klubu Champions of Change działającego na rzecz rozwoju i wdrażania polityki diversity&inclusion w największych firmach w Polsce.
Laureatka wielu prestiżowych nagród. W 2014 roku trafiła do grona 25 liderów Polski na przyszłe 25 lat, a w 2018 otrzymała prestiżową nagrodę Women’s Tertiary European Award. Prywatnie jest mamą trójki dzieci.

Prowadząca spotkanie: Joanna Grabowiecka

29.09. godz. 10.00-14.00 WARSZTATY Miłość 2.0 w życiu, sztuce i w biznesie – prowadząca Małgorzata Marczewska, artcoach, mentorka, ekspert od potencjału i spójności przekazu w obszarach Życie, Sztuka i Biznes.

Udział w warsztatach i spotkaniach jest bezpłatny.

Na warsztaty obowiązują zapisy pod adresem mailowym: mockobiety2018@gmail.com

UWAGA!

W mailu proszę o podanie następujących informacji:

1) imię i nazwisko,
2) data i tytuł warsztatu, na który chcesz się zapisać,

3) pod każdym tytułem proszę napisać w jednym zdaniu, co najbardziej interesuje cię w wybranym warsztacie,

4) czym się zajmujesz na co dzień lub jakie są twoje zainteresowania.

Odpowiedzi na powyższe pytania ułatwią nam pracę i pozostaną do wyłącznej wiadomości prowadzącej dany warsztat.

 

Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, proszę o rozważne zapisy. W razie niemożności skorzystania z danego warsztatu z góry dziękuję za wcześniejsze powiadomienie mnie o tym na powyższy adres mailowy. Kobieta, która będzie mogła przyjść w zamian za Ciebie, na pewno będzie ci wdzięczna:) 

Miejsce: Urząd Dzielnicy Bielany, ul. Żeromskiego 29, Warszawa 

Projekt realizowany we współpracy ze Stowarzyszeniem Twórców „cztery wymiary to dla nas za mało” dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Dzielnicy Bielany oraz Firmy Matexi.